Сайт про политику без политики...
Четверг, 20.09.2018, 07:16
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гость | RSS

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Политический форум Украины » Политика Украины » Политическая жизнь Украины » Навіщо Європі Україна?
Навіщо Європі Україна?
sassasДата: Воскресенье, 15.12.2013, 14:28 | Сообщение # 1
Рядовой
Статус: Offline
Я зараз дивлюся на всі потуги змусити Януковича підписати угоду про асоціацію з Європою, і мене дивує така наполегливість, що граничить із залякуванням. Та він відмовився це підписувати, а ви мені покажіть хоч одного політика який будучи у влади погодився б. Опозиціонерам легко шашкою махати, на те вони і опозиціонери. Але підписання такої угоди для будь-якого політика - політична смерть. Здати свою країну на розтерзання, да-да, саме так і виглядають умови, які намагаються нам нав'язати, такого не пробачать. Простіше кажучи нам пропонують відмовитися від своєї державності і робити все що накажуть, причому якщо Прибалтику банально купили, і ці країни увійшли до Євросоюзу зі всіма витікаючими звідси позитивними і негативними моментами, то нам це пропонують зробити абсолютно безкоштовно. Напевно в Європі вважають, що український народ страждає крайньою мірою альтруїзму, що граничить з мазохізмом, але саме це Брюссель і пропонує. Навіть вже не пропонує, а наполегливо добивається шляхом організації безладів.

karikovsergeyДата: Воскресенье, 21.08.2016, 23:31 | Сообщение # 2
Рядовой
Статус: Offline
Зараз читаю та розумію якже все залишилось

Политический форум Украины » Политика Украины » Политическая жизнь Украины » Навіщо Європі Україна?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Сделать бесплатный сайт с uCoz